Jonizator wody DR WELL

Jonizator wody DR WELL


DODATKOWE ZDJĘCIA
Jonizator wody DR WELLJonizator wody DR WELLJonizator wody DR WELL
OPIS I CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Numer katalogowy: DR WELL
Stan magazynowy:
Średnia ocena
Brak recenzji

Jonizator wody DR WELL posiada wkład z materiałem alkalicznym. Zmienia strukturę wody przez cyrkulację wody przy pomocy wirnika. Efekt wirowania zapoczątkowuje reakcję z naturalnymi substancjami alkalicznymi. Rozpuszczony tlen i aktywny wodór zostają połączone, aby utworzyć wodę bogatą w minerały, o zmienionej strukturze. Urządzenie to dostarcza naturalnej, mineralnej wody alkalicznej, która dodaje energii i korzystnie wpływa na nasze ciało. Spiralne ruchy obrotowe sprawiają, że woda jest bardzo energetyzująca. 

                              
W alkalicznej wodzie jonizowanej dominują ujemne jony hydroksylowe OH-, które zawierają dodatkowy wolny elektron służący do neutralizacji wolnych rodników, czyli aktywnego tlenu z brakującym elektronem. W wyniku czego powstaje stabilna cząsteczka tlenu. Te właściwości wody jonizowanej czynią ją idealnym antyoksydantem. Unieszkodliwia nadmiar wolnych rodników w naszym organizmie, które są przyczyną degradacji DNA i są odpowiedzialne za postępujące procesy starzenia.

Woda z jonizatora DR WELL posiada potencjał nasycenia elektronami zdolnymi do unieszkodliwiania wolnych rodników, czyli potencjał ORP w przdziale pomiędzy -50mV a -150mV. Woda alkaliczna, do picia posiada idealne PH, aby przywrócić równowagę kwasowo-zasadową naszego ciała, na poziomie do 8,5 .

 

LINKI I PLIKI DO POBRANIA
»Kliknij aby pobrać specyfikacje PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
»Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach Jonizator wody DR WELL
»Zadaj nam pytanie...
LINKI I PLIKI DO POBRANIA
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
CENA
Cena katalogowa: 899,00 zł
Nasza cena:599,00 zł
Oszczędzasz: 300,00 zł