Jonizator wody DREAM TREE

Jonizator wody  DREAM TREE


DODATKOWE ZDJĘCIA
Jonizator wody  DREAM TREEJonizator wody  DREAM TREE
OPIS I CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Numer katalogowy: WP 2700
Stan magazynowy:
Średnia ocena
Brak recenzji

 

                   
Jonizator wody DREAM TREE to dzbanek posiadający trzy wkłady filtrujące, dzięki którym wytwarza bogatą w minerały wodę alkaliczną. Wkłady filtrujące zawierają aktywny węgiel oraz kulki ceramiczne i magnezowe, które powodują zmianę fizycznych właściwości wody. Filtr podłużny posiada właściwości antybakteryjne i niwelujące nieprzyjemne zapachy, utrzymując wodę w odpowiednich warunkach. Jest ona świeża i łatwa w przechowywaniu.

Jonizator wody DREAM TREE jest bardzo łatwy w obsłudze. Wystarczy nalać wody, odczekać około 30 minut i delektować się wodą jonizowaną, bogatą w minerały. Ta woda zmienia nasze życie. Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym, alkalizującym i zmienionej strukturze przyczynia się do utrzymania i powrotu do zdrowia.
W alkalicznej wodzie jonizowanej dominują ujemne jony hydroksylowe OH-, które zawierają dodatkowy wolny elektron służący do neutralizacji wolnych rodników, czyli aktywnego tlenu z brakującym elektronem. W wyniku czego powstaje stabilna cząsteczka tlenu. Te właściwości wody jonizowanej czynią ją idealnym antyoksydantem. Unieszkodliwia nadmiar wolnych rodników w naszym organizmie, które są przyczyną degradacji DNA i są odpowiedzialne za postępujące procesy starzenia.

Woda z jonizatora DRAEM TREE posiada potencjał nasycenia elektronami zdolnymi do unieszkodliwiania wolnych rodników, czyli potencjał ORP w przdziale pomiędzy -50mV a -150mV. Woda alkaliczna, do picia posiada idealne PH, aby przywrócić równowagę kwasowo-zasadową naszego ciała, na poziomie do 8,5.

Filtry zawarte w jonizatorze są wymienne. Można je używać nawet przez rok. Posiadamy je w swojej ofercie w zakładce: Produkty/Akcesoria.

 
                                     

                              

LINKI I PLIKI DO POBRANIA
»Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach Jonizator wody DREAM TREE
»Zadaj nam pytanie...
LINKI I PLIKI DO POBRANIA
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
CENA
Cena katalogowa: 249,00 zł
Nasza cena:199,00 zł
Oszczędzasz: 50,00 zł
  Produkt 1 z 2
w kategorii Jonizatory
Następna strona