Jonizator wody ALKAMEDI

Jonizator wody ALKAMEDI


DODATKOWE ZDJĘCIA
Jonizator wody ALKAMEDIJonizator wody ALKAMEDIJonizator wody ALKAMEDI
OPIS I CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU
Numer katalogowy: AML3000S
Stan magazynowy:
Średnia ocena
Brak recenzji
Elektryczny jonizator wody, na stałe podłączony do sieci wodociągowej. Wytwarza wodę alkaliczną i kwaśną w siedmiu poziomach PH. Jonizacja usuwa bakterie, grzyby oraz rdzę z rur. Podczas tego procesu zmienia się wielkość klastrów wody. Stają się one mniejsze, przez co woda jest łatwiej wchłaniana. Dodatkowo woda alkaliczna jest nasycona minerałami w czystej postaci, takimi jak: potas, magnez i wapń, a także całkowicie pozbawiona chloru, który przechodzi do wody kwaśnej. Dlatego też woda kwaśna polecana jest do dezynfekcji.

W alkalicznej wodzie jonizowanej dominują ujemne jony hydroksylowe OH-, które zawierają dodatkowy wolny elektron służący do neutralizacji wolnych rodników, czyli aktywnego tlenu z brakującym elektronem. W wyniku czego powstaje stabilna cząsteczka tlenu. Te właściwości wody jonizowanej czynią ją idealnym antyoksydantem. Unieszkodliwia nadmiar wolnych rodników w naszym organizmie, które są przyczyną degradacji DNA i są odpowiedzialne za postępujące procesy starzenia.

Woda z jonizatora ALKAMEDI posiada potencjał nasycenia elektronami zdolnymi do unieszkodliwiania wolnych rodników, czyli potencjał ORP w przdziale pomiędzy -100mV a -250mV. Woda alkaliczna, do picia posiada idealne PH, aby przywrócić równowagę kwasowo-zasadową naszego ciała, na poziomie 8,5 - 9,5.

Jonizator wody ALKAMEDI ma nowoczesny design, przez co idealnie wpasuje się w każdą kuchnię. Wytwarza wodę idealną dla twojego organizmu. Posiada ona strukturę , PH oraz potencjał ORP najbardziej zbliżony do wewnętrznego środowiska wodnego człowieka.  

Jonizator wody ALKAMEDI jest bardzo łatwy w obsłudze.
Kolor wyświetlacza LCD informuje o poziomie PH wody wypływającej z jonizatora. Jest 7 kolorów dla każdego wskazania poziomu PH.Proces jonizacji wody odbywa się w następujący sposób. Woda alkaliczna wypływa górnym dozownikiem, natomiast woda kwaśna zawsze dolnym. W przypadku zmiany programu następuje automatyczna zmiana polaryzacji elektrod w przeciwnym kierunku. Woda w dalszym cięgu wypływa w ten sam sposób.


Ujście wody kwaśnej.Jonizator ALKAMEDI wyposażony jest w filtr. Na wyświetlaczu zamieszczona jest informacja o stopniu zużycia filtra. Wymiana nie jest kłopotliwa. Żywotność filtra to około 6 miesięcy przy zużyciu 20 litrów wody dziennie czyli 3600 litrów wody jonizowanej.


 Filtr do jonizatora ALKAMEDI dostępny jest w naszej ofercie, w zakładce PRODUKTY / AKCESORIA.
LINKI I PLIKI DO POBRANIA
»Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF Kliknij aby pobrać dokument w formacie PDF
» Informuj mnie o aktualizacjach Jonizator wody ALKAMEDI
»Zadaj nam pytanie...
LINKI I PLIKI DO POBRANIA
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
CENA
Cena katalogowa: 4.300,00 zł
Nasza cena:3.800,00 zł
Oszczędzasz: 500,00 zł
Poprzednia strona Produkt 2 z 2
w kategorii Jonizatory