Woda jonizowana jest krystalicznie czysta


            Czym ugasić pragnienie? Najlepiej zdrową wodą! Od tego, co wypijamy, zależy nasze zdrowie, stan skóry, włosów i utrzymanie szczupłej sylwetki. Każdy powinien wypijać co najmniej dwa litry płynów dziennie. Najlepiej alkalicznej wody. Powinni ja pić wszyscy i to nie tylko, by ugasić pragnienie. Woda nie dostarcza kalorii, jest odpowiedzialna za transport substancji odżywczych do wszystkich komórek organizmu, umożliwia prawidłowy przebieg procesów trawienia, usuwa zbędne produkty przemiany materii. Poza tym reguluje temperaturę ciała, nawilża błony śluzowe, stawy i gałki oczne. Jeśli pijemy za mało wody , skóra traci jędrność i szybciej się starzeje. 
         
             Do konsumpcji polecana jest wyłącznie woda alkaliczna, pozbawiona zanieczyszczeń chemicznych i wzbogacona o łatwo przyswajalne minerały. Wodę alkaliczną należy podawać również do picia naszym zwierzętom. Zredukuje nieprzyjemny zapach oraz wpłynie korzystnie na ich zdrowie.
           
             Wodę kwaśną można stosować jedynie zewnętrznie do pielęgnacji skóry lub używać ją do dezynfekcji, bez konieczności stosowania środków chemicznych. Umyte warzywa i owoce w wodzie kwaśnej dłużej zachowują świeżość.
             
             Woda kwaśna jest idealna dla naszej skóry. Osoby, które cierpią z powodu grzybicy rąk, stóp lub paznokci powinny moczyć zainfekowane części ciała około 30 minut dziennie, aż do stopniowej poprawy. Powierzchnie oparzonej skóry goją się znacznie szybciej, jeśli przemywamy je regularnie kwaśną wodą jonizowaną. Ta woda odblokowuje zatkany nos podczas infekcji, może także w znaczący sposób zmniejszyć podrażnienia błony śluzowej nosa w przypadku alergii na pyłki. Jest również odpowiednia dla kobiet przy higienie intymnej.