Woda jonizowana lepiej nawadnia

       
               Główną przyczyną chorób i starzenia się skóry jest przewlekły niedobór wody - odwodnienie. Jeśli  komórki są stale odwodnione, słabną. Ponieważ nie pijemy wystarczających ilości czystej wody, nasze komórki starzeją się bardzo szybko i łatwo zapadamy na różne schorzenia. Woda jonizowana jest sześć razy bardziej nawilżająca. Woda jest nasycona zjonizowanymi minerałami, które są dostarczane do wszystkich komórek ciała. 
            
               Cząsteczki H2w wodzie są wzajemnie powiązane. Tworzą molekuły zwane klastrami. W tradycyjnej wodzie klaster składa się z 12-18 molekuł H2O. W wodzie jonizowanej klaster zawiera 6 molekuł. Mniejsza struktura sprawia, że taka woda może szybciej i w większej ilości przedostać się do komórek dobrze nawadniając nasze ciało. Woda jonizowana nawadnia skuteczniej, zwiększa zdolność rozpuszczania, co ma znaczący wpływ na skuteczność metabolizmu.

               Podczas picia wody jonizowanej, powstaje w organizmie środowisko pełne ujemnych jonów. Nasileniu ulegają procesy eliminacji, zmniejszają się dolegliwości bólowe i możemy zaobserwować silną regenerację organizmu. Nasz system obronny jest pobudzany i wzmacniany, przez co rzadko chorujemy i osiągamy maksymalny poziom energetyczny.

             Jonizowana woda alkaliczna pojawia się w płynie mózgowym w ciągu 1 minuty od spożycia, co może znacznie poprawić zdolność koncentracji oraz myślenia.